ورود یا ثبت نام

لطفا شماره موبایل خود را وارد کنید دریافت کد تایید

قوانین و مقررات

استفاده از وب سایت و اپلیکیشن وام نیاز به معنی پذیرش قوانین و مقررات می باشد

متن پایین به منزله یک توافق نامه آنلاین می باشد و مطابق قانون تجارت الکترونیک هیچ تفاوتی از نظر اصالت و اعتبار و همچنین هیچ تفاوتی با نسخه مکتوب ندارد.

وام نیاز یک سامانه اینترنتی در جهت تسهیل و کمک به افراد دریافتن و جذب سرمایه ؛وام و ملزمات مرتبط از جمله ضامن و سرمایه گذار میباشد.در این راستا وام نیاز تنها زمینه را برای افراد فراهم میکند تا از این طریق بتوانند وام و تسهیلات و سرمایه لازم در جهت تامین نیاز مالی خود را فراهم آوردند و تنها به عنوان یک سامانه بدون هیچ گونه واسطه گری و یا منفعتی این فضا را برای افراد جامعه فراهم آورده تا از این طریق بتواند فضای تعامل را بین وام گیرنده و فروشنده یا سرمایه گذارمرتفع نماید.

وام نیاز در یک معرفی کوتاه فقط یک سایت و اپلیکیشن میباشد که با کمک به افراد در یافتن وام و تسهیلات بانکی ؛ضامن و سرمایه گذار سعی میکند تعامل بین آنها را تسهیل نماید و هیچ گونه ارایه دهنده وام یا سرمایه ای نمیباشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد وام نیاز بهتر است با مضامین مرتبط با سایت از قبیل سرمایه گذار( فرد یا موسسه ای که مبلغی را با شرایطی ارائه میدهد)، ، گیرنده وام یا سرمایه( شخص یا موسسه ای که تسهیلات و وام مورد نیاز را دریافت میکند) و نهایتا با ضامن( شخص یا موسسه ای که ضمانت فرد یا موسسه ی دیگری را قبول مینماید) آشنایی یابید.

قوانین و موارد مهم در سایت و اپلیکیشن وام نیاز

وام نیاز به عنوان یک سایت و سامانه هیچ ارتباطی با فرد یا گروه خاصی در فراهم آوردن این محیط ندارد و و تنها محیطی را فراهم آورده تا سرمایه گذار با گیرنده سرمایه و ضامنین بتوانند بدون هیچ واسطه ای با یکدیگر تعامل داشته و نیاز مالی خود را از این طریق برطرف سازند.

تمام موارد و آگهی های درج شد توسط کاربران میباشد و سایت وام نیاز هیچ گونه اختیاری در مورد واقعی یا غیر واقعی بودن آگهی ها ندارد.

وام نیاز این امکان را برای خود محفوظ میدارد که هر زمان و شرایطی وبسایت خود را به حالت تعلیق درآورد.

وام نیاز هیچ سودی از آگهی ها نمی‌برد و مسئولیتی نیز در قبالشان ندارد.

وام نیاز میتواند در صورت مشاهده استفاده غیر مجاز از سایت حساب کاربر را محدود یا حذف نماید.

قوانین وام نیاز صرفا در این محیط و سامانه مورد بررسی میباشد و هر زمان میتواند این شرایط بدون اطلاع کاربران بروزرسانی گردد.

وام نیاز متعهد است تا اطلاعات موجود کاربران بر روی وبسایت را دراختیار هیچ فرد یا ارگانی قرار ندهد و این مورد فقط با درخواست مراجع قانونی کشور امکانپذیر است.

وام نیاز در مورد قیمت های ارائه شده در وبسایت برای آگهی ها هیچ گونه دخل و تصرفی نداشته و مسئولیتی را متقبل نمیباشد.

مسولیت آگهی های درج شده در سایت بر عهده شخص آگهی دهنده میباشد و از نظر حقوقی یا حقیقی هیچ مسولتی متوجه وام نیاز نمیباشد.

تلاش وام نیاز نشر آگهی‌ها با اطلاعات صحیح و درست است اما نمی‌تواند صحت آگهی‌ها را تضمین نماید و هیچ‌گونه تعهد یا مسئولیتی در قبال آگهی‌ها برعهده نمی‌گیرد.

مسئولیت استفاده از آگهی‌های این سایت بر عهده¬‌ی کاربر است و وام نیاز هیچ تعهدى در قبال خسارات مستقیم، اتفاقى، تبعى، غیرمستقیم و کیفرى، ناشى از دسترسى و استفادهٔ شما از این سایت ندارد.

وام نیاز هیچ قرارداد، تعهدنامه یا سندی را با آگهی‌دهندگان حقیقی یا حقوقی به غیر از اخذ تعهد از ایشان به رعایت کلیه مقررات و قوانین سایت منعقد نمی‌کند. کاربرانِ وام نیاز در هر لحظه قادر به ویرایش آگهی خود هستند، بنابراین وام نیاز، هیچ‌گونه مسئولیتی را در قبال هر نوع آگهی درج شده در سایت نمی‌پذیرد و صرفاً مطالب درج شده توسط کاربران را نمایش می‌دهد.

مسئولیت استفاده از هرگونه متن، پیام، توضیح، اطلاعات ، مشخصات تماس و موارد مشابه که به وام نیاز ارسال می‌شود یا در آن قرار می‌گیرد، شامل بازتولید، افشاء، مخابره، نشر و پخش آن بر عهده¬ی فرستنده اطلاعات است.

مسئولیت هر لینک، مطلب و ادعایی مربوط به وام نیاز که به واسطه‌¬ی اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر در سایت، بلاگ یا شبکه‌های اجتماعی و باقی رسانه‌ها منتشر می‌شود، با خود این افراد است و وام نیاز مسئولیتی در قبال آنها ندارد.

آگهی‌های وام نیاز با هزینه¬‌ی گردانندگان سایت جمع‌آوری، نظارت، مرتب‌سازی و توزیع شده است و حق حذف آگهی‌ها در هر زمان به ارسال‌کننده آگهی داده شده است. استفاده کننده از اپلیکیشن وام نیاز حق کپی‌برداری از اطلاعات آگهی‌دهنده، ارسال شده به اپلیکیشن وام نیاز را چه به شکل دستی و یا خودکار نخواهد داشت و انجام این موارد پیگرد قانونی دارد قوانین جمهوری اسلامی ایران بر تعبیر، تفسیر، اجرا و تأثیر این توافق‌نامه حاکم خواهند بود

هشدارها و نکات مهم امنیتی:

معامله و پرداخت حضوری: امن‌ترین و بهترین راه خرید، معاملهٔ حضوری است. یعنی خریدار در ملاقات حضوری با فروشنده، کالا را ببیند، بررسی کند و همان زمان مبلغ را پرداخت نماید.

چک و سفته: چک و سفته ممکن است نقد نشوند. برای کسب اطلاعات بیشتر، به قوانین رسمی چک رجوع کنید

چک رمزدار بانکی: در صورت دریافت چک‌های رمزدار بانکی، با مراجعه به بانک مورد نظر، از اصالت آن مطمئن شوید.

دریافت مبلغ: برای پیگیری واریز مبلغ، حتماً حساب خود را چک کنید و به تصویر فیش پرداختی و رسید پرداخت اینترنتی اعتماد نکنید.

پرهیز از اعتماد بی‌جا: ارائه کردن اطلاعات شخصی مانند آدرس، شمارهٔ تلفن ثابت، اطلاعات حساب بانکی، شناسهٔ شبکه های اجتماعی و ... معیاری برای اعتماد کردن به طرف مقابل نیست. چون ممکن است از اطلاعات شخص دیگری سوء استفاده شده باشد.

در صورت مشاهدهٔ مورد مشکوک یا تخلف، از طریق «گزارش مشکل آگهی» و یا تماس با پشتیبانی وام نیاز، ما را در جریان قرار دهید.

وام نیاز از هویت آگهی‌دهندگان و آگهی‌بینندگان آگاه نمی‌باشد. بنابراین کاربران باید خودشان جنبه‌های مختلف امنیتی را در نظر بگیرند.

استفاده از وب سایت و اپلیکیشن وام نیاز به معنی پذیرش قوانین و مقرارات می باشد.